Na hudební pouti Středozemí

Do koncertu Pána Prstenů, sci-fi a superhrdinů zbývá několik dní. Opět, již potřetí, nás čeká velkolepá pouť díky geniální hudbě skladatele Howarda Shorea a suitě z prvního dílu filmové trilogie. Orchestr pod taktovkou dirigenta Jiřího Korynty společně se sbory Pražských pěvců, pěveckého sboru Paleček a dětského pěveckého sboru Svítání se sbormistry Stanislavem Mistrem, Šárkou Mistrovou a Terezou Bystřickou, předvede více jak 45 minut hudby k tomuto úžasnému filmovému dílu. Postupně tak projdeme Krajem, Roklinkou, Lorienem, Doly v Morii a dalšími milníky na této pouti. Naši fanoušci zcela jistě také uvítají okostýmované postavy ze světa Pána Prstenů, který se na koncertě tentokrát sejde kolem 20.

Pozvánka na koncert Pána Prstenů, sci-fi a superhrdinů, 2.května od 19.30

Koncert samozřejmě nebude jen o Pánu Prstenů. V první polovině si připomeneme ty nejvýraznější tituly, které jsme na posledních velkých koncertech představili. Za Superhrdiny nechybí Superman March a Avengers a za sci-fi Star Wars: Duel of the Fates, Star Trek, Star Gate a Transformers.

Pro zájemce nabízíme i možnost vidět při práci dirigenta s orchestrem při posledním doladění detailů na generální zkoušce od 17 do 18.20 hodin. Na podiu a nad ním se tak kolem 60 hudebníků a 80 sboristů.

Nenechte si ujít příležitost slyšet svou oblíbenou hudbu z vyjímečných filmových děl.

26.4.2015
 

Comments are closed.