Sezona č. 11 se rozjíždí již teď!

Vážení diváci a fanoušci, orchestr v současné chvíli dohrává svou desátou sezónu, už teď jsou ale v plném proudu přípravy na sezonu jedenáctou. V té pro Vás připravujeme spoustu novinek jak současné světové filmové hudby, tak i českých titulů, které jste asi jen tak neměli možnost slyšet. Zároveň s našimi koncertmi představíme i osobnosti a sólisty, kteří netradičně obohatí naše vystoupení. Stálice se kterými spolupracujeme samozřejmě neopomene.
Zrekapitulejme si teď, na co se zejména můžete v první polovině sezony 2014/15 těšit….

  • Sezonu tradičně odstartujeme vystoupení v Kině Lucerna 12. října. Na tento koncert pro Vás připravujeme velkou porci českých titulů mezi které patří například Četnické humoresky, Hudební perly českého filmu, což je směs, která potěší jistě pamětníky zlatých dob Vlasty Buriana, Jiřího Suchého, R.A.Dvorského, Karla Hašlera nebo Jaroslava Ježka. Z velkofilmových titulů se budete moci zaposlouchat do melodie Posledního Mohykána. Kromě těchto také chystáme nové tituly zejména z francouzských filmů.
  • Nejvýraznější bodem celého začátku sezony bude velkolepý koncert tématicky zaměřený na Vámi velmi oblíbený žánr, kterým je sci-fi. Rudolfinum se 7.listopadu promění doupě Predátorů a Vetřelců. Zavítáme také do falešné reality Matrixu nebo přistaneme na Planetě Opic. Pilíře této hudby v podobě Star Wars a Star Treku nezůstanou bez povšimnutí. Brzy doplníme informace i o vzácném hostu, kterého na tomto koncertě přivítáme. Vstupenky můžete buď rovnou zakoupit nebo předběžně rezervovat již teď klasickými cestami na telefonních číslech 731 172 038 a 605 218 387 nebo skrze rezervační formulář
  • Třetím velkým koncertem bude vánoční vystoupení v Rudolfinu. Na tomto koncertě opět představíme několik velkých novinek i s účastí sborů a sólistů. Skladby jako Sám doma, Polar Express, White Christmas nebo Tichá Noc nebudou chybět. Zároveň pro Vás chystáme překvapení v podobě nových skladeb, které se Vám jistě budou líbit.

Jistě jste si povšimli, že s s končící sezonou a začínající další sezonu proměnili stránky, které neustále doplňujeme a během následujících týdnů je rozšíříme o nové podstránky, abyste se dozvěděli víc o orchestru, jeho historii, dirigentovi apod. Průběžně Vás budeme informovat.
Těšíme se na Vás v další sezoně,

Váš Pražský filmový orchestr

2.6.2014
 

Comments are closed.