Pop Symphony Orchestra

DATUM: 13.10.2018
ČAS: 20.00
SÁL: KC Babylon
MĚSTO: Brno, Česká republika

Vážení diváci,
velmi pravděpodobně jste již asi zaregistrovali, že kromě velkého orchestru PFO kolem něj působí ještě několik menších. Kromě smyčcového kvarteta a sexteta si svou premiérou prošli Smyčce PFO a samozřejmě také Pop Symphony Orchestra. Toto těleso s unikátní repertoárem na svou další příležitost po premiéře na plese Plzeňského kraje letos v únoru, teprve čeká.
Na obzoru je již jedna, která je více než blízko. K prioritám tělesa patří doprovod tance a galavečer taneční soutěž ETDS, která zaujme své místo 13. října v KC Babylon Brno, bude jistě neopakovatelnou příležitostí, kdy si lze toto těleso prohlédnout a poslechnout.
Taneční soutěž ETDS, resp. European Tournament for Dancing Students se koná 2x ročně, převážně na území Německa a Holandska. V roce 2016 se jí zúčastnilo 640 tanečníků.

Každý ročník má určité téma – letost jím budou filmy.
V minulých ročnících to byly například „Dancing Zoo“, „Dancing Submarine“, „Golden Twenties“, „High School“.
Souběžně s taneční soutěží probíhá také kostýmová soutěž.
Během soutěžního víkendu se bude soutěžit ve standartních i latinsko-amerických tancích.

V repertoáru PSO, který se díky aranžérskému umu našeho dvorního aranžéra Radima Linharta, neustále rozšiřuje najdeme například téma z Harryho Pottera či Pána Prstenů v rytmu waltzu, Piráti z Karibiku jako tango, Mission: Impossible či Sedm statečných jako sambu a mnohé další.

DALŠÍ MOŽNOSTI

  • Rezervace je možná také telefonicky na číslech.: 731 172 038 a 605 218 387
  • Pro dotazy či rady ohledně výběru vstupenek můžete využít také tato čísla nebo email info@praguefilmorchestra.com
13.2.2018
 

Comments are closed.