PFO Sexteto – Café Riviera

DATUM: 02.03.2019
ČAS: 17.00
SÁL: Masarykovo nábř. 30
MĚSTO: Praha 1, Česká republika

Vážení diváci,
naše sexteto na sebe od Vánoc nenechá dlouho čekat a hned ze začínající druhou polovinou sezony už je můžete opět vidět a slyšet. Sexteto neustále rozšiřuje svůj repertoár o nové kusy. Zároveň část vystoupení obohatí klavírista Radim Linhart a zpěvačka Zdeňka Koryntová..
Na programu v podání sexteta zazní filmové skladby ze Star Wars, Piráti z Karibiku, Avengers a mnohé další. Sexteto také sbírá tituly populární klasické hudby jako je například Libertango.
Těleso sleduje i písně populární hudby takže se můžete těšit na A Thousand Years zpěvačky Christiny Perri či The Fox zpěváka Ylvise.
Radim Linhart v doprovodu Martina Vinše zahrají například filmové skladby „Chariots of Fire“, Forrest Gump. Klavírista žádaný zejména pro svůj projev v jazzových standartách a swingové hudbě přidá například skladby Dont Get Around Much Anymore či Honesuckle Rose.
A naše vystoupení bude mít také jednoho hosta – vicemistra světa ve stepu Marka Chytru, který zastepuje naJežkův Bugatti step a Lord of the Dance.

Jak je vidno, program bude opravdu bohatý. Nenenechte si proto toto zajímavé vystoupení ujít.

Sexteto vystoupí v sestavě:

Adam Příhoda – 1.housle
Dominik Landsinger – 2.housle
Jiří Korynta – Viola
Míchaela Vitáková – Violoncello
Martin Vinš – bicí
Radim Linhart – piano

REZERVACE VSTUPENEK
VSTUPNÉ 200 Kč

  • telefonicky u paní Zdeňky Koryntové na č. 731 172 038 nebo 605 218 387
  • emailem: zdenka.koryntova@gmail.com
  • online přes formulář zde na stránkách

Novou scénou, kterou jsme se rozhodli se sextetem navštívit je nádherný prosto klubu Café Riviera na Masarykově nábřeží u Národního divadla. Doporučujeme ochutnat mistrovské cukrářské výrobky, které jsou tu nabízeny.

DALŠÍ MOŽNOSTI

  • telefonicky u paní Zdeňky Koryntové na č. 731 172 038 nebo 605 218 387
  • emailem: zdenka.koryntova@gmail.com
  • online přes formulář zde na stránkách