1.filmový ples PFO

DATUM: 14.12.2019
ČAS: 20.00
SÁL: Besední dům
MĚSTO: Brno, Česká republika

Vážení diváci,
jak jistě víte, naším cílem je nejen přinášet Vám tu nejzajímavější filmovou hudbu, která byla kdy napsána, ale zároveň představovat i nové formy, aražnmá a společenské akce, při kterých si ji můžete užít.
Velký ohlas, který mezi zúčastněnými tanečníky vyvolal náš doprovod soutěže ETDS v brněnském Babylonu v říjnu minulého roku nás přivedl na myšlenku uspořádat v Brně ples s tématikou filmové hudby. Ten zaujme své místo 14.prosince ve 20 hodin v Besedním domě.

Proč právě v Brně není asi třeba vysvětlovat. Vážíme si naší fanouškovské základy na Moravě a na Slovensku a jak jsme se již přesvdědčili, mnozí z vás rádi poznávají naše nové projekty jako jsou Smyčce PFO, Sexteto PFO nebo právě Pop Symphony Orchestra.

V repertoáru posledního zmíněného tělesa – zkráceně PSO, který se díky aranžérskému umu našeho dvorního aranžéra Radima Linharta, neustále rozšiřuje najdeme například téma z Harryho Pottera či Pána Prstenů v rytmu waltzu, Piráti z Karibiku jako tango, Mission: Impossible či Sedm statečných jako sambu a mnohé další nejen zahraniční ale i české tituly jako Pan Tau, Páni kluci, To neznáte Hadimršku.

A nebyl by to správný ples bez zajímavého programu, při kterém se můžete těšit například na předtančení profesionálního tanečního páru Andreje Šimka a jeho partnerky Marcely Šmrhové či na vystoupení mistra světa ve stepu Marka Chytry, zajímavý workshop jednoho tance pod vedením tanečníků a dalších vystoupení, která pro vás chystáme.

Během celého večera bude k tanci i k poslechu hrát Pop Symphony Orchestra se zmíněným ryze tanečně filmovým repertoárem a doprovodná kapela složena z členů orchestru.

DALŠÍ MOŽNOSTI

  • telefonicky u paní Zdeňky Koryntové na číslech 731 172 038 nebo 605 218 387
  • pro dotazy či rady ohledně výběru vstupenek můžete využít také tato čísla nebo email info@praguefilmorchestra.com
1.4.2019
 

Comments are closed.