2.filmový ples PFO

DATUM: 6.2.2021
ČAS: 19.00
SÁL: Besední dům
MĚSTO: Brno, Česká republika

Vážení diváci,
prosincový první filmový ples PFO v Besedním domě v Brně vzbudil nebývale velký ohlas a to nás připomnělo k tomu, abychom neusnuli na vavřínech a jali se připravovat další. Jak bylo vidět i slyšet, filmová hudba v tanečním rytmu a doprovodný program Vás hodně bavil.
Ples jsme se tentokrát rozhodli vsadit přímo do srdce plesové sezóny, 6.února 2021 od 19 do 00 hodin.
Stejně tak jako loni v prosinci, ani tentokrát se nudit nebudete. Opět pro Vás přichystáme zajímavý program, kterým bude protkán celý večer.

Bavit Vás bude opět Pop Symphony Orchestra. Sympatické těleso, jehož repertoár neustále rozšiřuje a ve kterém díky aranžérskému umu našeho dvorního aranžéra Radima Linharta nachází například téma z Harryho Pottera či Pána Prstenů v rytmu waltzu, Piráti z Karibiku jako tango, Mission: Impossible či Sedm statečných jako sambu a mnohé další nejen zahraniční ale i české tituly jako Pan Tau, Páni kluci, To neznáte Hadimršku a mnohé další

Během celého večera bude k tanci i k poslechu hrát Pop Symphony Orchestra se zmíněným ryze tanečně filmovým repertoárem a doprovodná kapela složena z členů orchestru.

Celým plesem bude opět provázet herečka a zpěvačka Karolína Vágnerová.

DALŠÍ MOŽNOSTI

  • telefonicky u paní Zdeňky Koryntové na číslech 731 172 038 nebo 605 218 387
  • pro dotazy či rady ohledně výběru vstupenek můžete využít také tato čísla nebo email info@praguefilmorchestra.com
5.3.2020
 

Comments are closed.