Načítám Akce
06
Listopad
Sobota

2.filmový ples PFO

6 listopadu @ 19:00 - 23:30

Vážení diváci, první filmový ples PFO v Besedním domě v Brně vzbudil nebývale velký ohlas a to nás připomnělo k tomu, abychom neusnuli na vavřínech a jali se připravovat další. Jak bylo vidět i slyšet, filmová hudba v tanečním rytmu a doprovodný program Vás hodně bavil.
Kvůli opatřením měl být ples původně pořádán první týden v únoru a posléze v červnu, ovšem musel i z důvodu pečlivé přípravy směrem k podzimu.
Pro náš ples jsme tedy vybrali nový termín – 6.listopadu 2021 od 19 do 00 hodin. Opět pro Vás přichystáme zajímavý program, kterým bude protkán celý večer.

Bavit Vás bude opět Pop Symphony Orchestra. Sympatické těleso, jehož repertoár neustále rozšiřuje a ve kterém díky aranžérskému umu našeho dvorního aranžéra Radima Linharta nachází například téma z Harryho Pottera či Pána Prstenů v rytmu waltzu, Piráti z Karibiku jako tango, Mission: Impossible či Sedm statečných jako sambu a mnohé další nejen zahraniční ale i české tituly jako Pan Tau, Páni kluci, To neznáte Hadimršku a mnohé další.

Během celého večera bude k tanci i k poslechu hrát Pop Symphony Orchestra se zmíněným ryze tanečně filmovým repertoárem a doprovodná kapela složena z členů orchestru.

Celým plesem bude opět provázet herečka a zpěvačka Karolína Vágnerová.

REZERVACE VSTUPENEK

  • online prostřednictvím formuláře („Rezervace vstupenek)
  • telefonicky u Zdeňky Koryntové na č. (+420) 731 172 038 nebo 605 218 387
Details
Date: 6 listopadu
Time: 19:00 - 23:30
Místo konání
Venue Name: Besední dům
Address: Komenského náměstí 8
Brno, Česká republika

+ Google Mapa
Pořadatel
Organizer Name: Pražský filmový orchestr
Phone: 731172038
Email:
Website: www.pfo.cz