• Datum: Květen 27, 2017
  • Čas: 18:00
  • Sál Novoměstská radnice
  • Město Praha, Czech republic

Reprezentační trojkoncert

Vážení diváci,
i druhá polovina sezony vnese do repertoáru a koncertního programu orchestru hodně novinek. Zatímco samotné PFO završí tuto sezonu koncertem v kině Lucerna 21.5., není to zdaleka to poslední vystoupení, kde nás můžete slyšet. Hned o několik dní později, 27.května od 18 hodin můžete navštívit náš reprezentační trojkoncert ve velkém sále Novoměstské radnice na Praze 2.
Během tohoto koncertu uvidíte a uslyšíte 3 nejvýraznější komorní sestavy vycházející z PFO.

Sólo klavírista Radim Linhart – Pravidelný „předskokan“ vystupující v kavárně kina Lucerna před a o přestávce při konání koncertů PFO. Je hráčem s unikátním jazzovým a improvizačním projevem, který díky svému rekordu v paměťové hře rozšířil svou působnost napříč snad všemi hudebními žánry. Zároveň jej také poměrně často můžete slyšet v klavírních partech filmové hudby při koncertech PFO.

Koncertní duo PFO (klavír & housle) – Radim Linhart & Arnold Smrtka – K tomu, aby se sešli dva zdatní mistři svého nástroje a vzájemně si vyhověli je potřeba i notná dávka štěstí. V případě koncertního dua PFO se to vydařilo. Můžete se těšit na „populární klasiku“, tak na perly filmové a jazzové hudby.

Kvarteto PFO – Prim – Dominik Landsinger, sekund Arnold Smrtka, violista a dirigent Jiří Korynta a violoncellistka Anežka Kyselková, Vám představí nejen klasiku, ale zároveň populární, jazzovou a filmovou hudbu, kterou jistě znáte z koncertů orchestru.

Vstupenky na tento koncert můžete rezerovat prostřednictvím formuláře níže nebo na telefonních číslech Zdeňky Koryntové: (+420) 731 172 038 nebo 605 218 387 nebo přímo na místě před koncertem.

Správa stránek: Martin Vinš - Pražský filmový orchestr
Translate »